Kontakt

dr Jerzy Wilgus - chirurg plastyczny
40-767 Katowice
ul. Stolarska 17
tel. (+48) 32 252 40 40
kontakt@drwilgus.pl

Dojazd do kliniki możliwy jest od ulicy Panewnickiej. Prosimy skręcić w ulicę Koreańską, przy skrzyżowaniu ulic Panewnickiej i Koreańskiej znajduje się tablica informacyjna wskazująca właściwy dojazd do kliniki. Po wjeździe w ulicę Koreańską należy ominąć pierwszą po lewej stronie przecznicę ul. Kazimierza Wielkiego i skręcić w lewo w kolejną przecznicę – będzie to ul. Stolarska. NZOZ EUROKLINIKA znajduje się na końcu tej ulicy. Informujemy, że obecnie nie ma możliwości bezpośredniego dojazdu samochodem do EUROKLINIKI od strony ul. Medyków.

Znajdziesz nas w Facebook

Rejestracja pacjentów odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie NZOZ EUROKLINIKA. Proponujemy wcześniejsze umówienie wizyty i zarezerwowanie terminu telefonicznie lub mailowo.
Informujemy, że oczekiwanie na wybrane usługi medyczne jest uzależnione od aktualnego kalendarza wykonywanych zabiegów i może wynosić od kilku do kilkunastu dni. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konkretnym zabiegiem lub macie dodatkowe pytania odnośnie działalności EUROKLINIKI prosimy o przesłanie pytań za pomocą formularza.

Przesyłając pytanie zgadzasz się z warunkami polityki prywatności prowadzonej przez NZOZ EUROKLINIKA

Zapytania pacjentów odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w siedzibie NZOZ EUROKLINIKA. Proponujemy wcześniejsze umówienie wizyty i zarezerwowanie terminu telefonicznie lub mailowo.

Ważne informacje dla pacjentów

SZANOWNI PAŃSTWO! Konieczne jest potwierdzenie zabiegu z Państwa strony tydzień przed wyznaczonym terminem, oraz przelanie 14 dni przed zabiegiem zaliczki w wysokości 10% od kwoty zabiegu, w celu rezerwacji terminu. W dniu zabiegu pacjent musi być na czczo, z ważnymi badaniami oraz potwierdzeniem przelewu za zabieg, lub z gotówką. Dziękujemy.

Zobacz