Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna pomaga osiągnąć piękne, zdrowe, wspaniale wypielęgnowane ciało, które daje nam poczucie szczęścia i pozwala w pełni zaakceptować siebie. Każdy z nas to inna osobowość, wszyscy dążymy jednak do osiągnięcia zadowolenia i uzyskania pełnej harmonii ciała i ducha.

Medycyna klasyczna

Od kilku lat w EUROKLINICE wykonywane są zabiegi medyczne uwzględniające inne, nie tylko estetyczne potrzeby naszych pacjentów. Klinika współpracuje z wieloma specjalistami z zakresu: chirurgii ogólnej, ortopedii, kardiologii, dermatologii, neurochirurgii.

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się specjalizacji medycznych na świecie. Koncentruje się na zabiegach, które mają na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych.

Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Piękne, zdrowe i wypielęgnowane, pełne harmonii ciało daje nam poczucie szczęścia, pozwala w pełni zaakceptować siebie. Czas pokochać swoje ciało w którym mieszka Twoja dusza.

Certyfikatów

Kadra doświadczonych
lekarzy

%

Zadowolonych
klientów

O nas

Witamy! Jesteśmy nowoczesnąkomfortową placówką medyczną, a nasze początki sięgają 1992 roku.

Od kilku lat znajdziecie nas Państwo w Katowicach – Ligocie, gdzie wykonujemy zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej, kosmetologii, medycyny i ginekologii estetycznej. W trosce o naszych pacjentów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o współpracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny chirurgii ogólnej, ortopedii, neurochirurgii oraz laryngologii.

Jesteśmy wyposażeni w sprzęt najnowszej generacji, nasze sale operacyjne, pooperacyjne, gabinety lekarskie oraz pokoje pobytowe pacjentów są w najwyższym standardzie, a o Państwa bezpieczeństwo podczas pobytu u nas dba wyspecjalizowana kadra.

Czytaj więcej

Medycyna Klasyczna

Aktualności

Nowy Chirurg Plastyk w Euroklinice

Data 18 kwietnia 2017 r

Jerzy Wilgus - brak zdjęcia

dr Jerzy Wilgus

Dr Jerzy Wilgus jest jednym z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej uzyskał 24 listopada 1992 r. Swoją pracę rozpoczynał w największym i najbardziej znanym ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju, gdzie zdobyte wiedza i doświadczenie pozwoliły mu uzyskać drugi stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii plastycznej. Był ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej w szpitalu wojewódzkim w Sosnowcu. Podczas ponad 30-letniej kariery zawodowej wykonał ponad 27 tys. operacji.

Certyfikaty

Podczas swojej długoletniej kariery zawodowej dr Jerzy Wilgus uczetniczył w kilkuset zjazdach, sympozjach naukowych, spotkaniach branżowych w Polsce i na całym świecie.

Kontakt

Ważne informacje dla pacjentów

SZANOWNI PAŃSTWO! Konieczne jest potwierdzenie zabiegu z Państwa strony tydzień przed wyznaczonym terminem, oraz przelanie 14 dni przed zabiegiem zaliczki w wysokości 10% od kwoty zabiegu, w celu rezerwacji terminu. W dniu zabiegu pacjent musi być na czczo, z ważnymi badaniami oraz potwierdzeniem przelewu za zabieg, lub z gotówką. Dziękujemy.

Zobacz